Oprava vstrekovačov

Súčasné vysokotlakové moderné palivové systémy vznetových motorov si vyžadujú aplikáciu pokrokových diagnostických, testovacích a iných špecializovaných servisných zariadení schopných preveriť ich technický stav.

Extrémne pracovné tlaky a narastajúci podiel čoraz modernejšej elektronickej výbavy palivového okruhu kladú nadštandardné požiadavky aj na zariadenia pre diagnostiku, servis a údržbu systému. Vzhľadom k tomu je potrebné využívať mimoriadne nákladné diagnostické a testovacie zariadenia, ktoré si vyžadujú okrem iného kvalifikovanú obsluhu a rozsiahle špecifické znalosti z oblasti autoopravárenstva.

adc-galeria-01

Napriek značnej konštrukčnej zložitosti a veľkej náročnosti na presnosť je možné niektoré komponenty common rail palivových systémov aj opravovať. Je to však podmienené použitím špičkovej meracej a kalibračnej techniky ako aj množstvom špeciálnych prípravkov. S našou modernou technikou sú možné opravy až na úroveň nového dielu. To znamená, že opravený (repasovaný) diel má rovnakú životnosť a vlastnosti ako diel nový. V tomto prípade sú vymenené všetky časti komponenty, ktoré podliehajú opotrebeniu. Po následnom nastavení a kalibrácii slúži opravený diel rovnako ako nový.

logo-bosch logo-continental logo-delphi logo-denso logo-siemens logo-zexel

Share
Kontakt: Maroš Dančo, tel.: 0918 737 593, e-mail: mdanco@azet.sk
Share