Benzínové vstrekovače

LPG alebo benzínové vstrekovače nemusíte vždy v prípade znečistenia alebo kazu ihneď vyhodiť a kúpiť nové. V našej spoločnosti AD Control s.r.o. ponúkame vyčistenie alebo opravu starých vstrekovačov, vďaka čomu môžete ušetriť 60% alebo až 90% nákladov. Vieme otestovať vstrekovače všetkých druhov – benzínové, LPG vstrekovače, čerpadlá a komponenty súvisiace so vstrekovaním. Ak k nám nemáte cestu, nevadí, vstrekovače nám môžete zaslať aj poštou. My vstrekovače otestujeme a prípadne vyčistíme. Ak sa bude dať aj zrepasujeme. Následne vám „repasované“ vstrekovače zašleme naspäť poštou.

Vstrekovače sa zanesú samé

Benzínové alebo plynové vstrekovače sa používaním znečistia. Je to fakt. Za poruchou nie vždy stojí nedostatok alebo chyba materiálu či nekvalitný plyn. Je to podobné ako s varnou kanvicou, ktorú tiež treba pravidelne čistiť od vodného kameňa. Na čistenie vstrekovačov ale zákazníci často zabúdajú. Zrejme i preto, že vstrekovače nevidia, a to čo nevidia, ich nenapadne skontrolovať.

(viac…)

Vstrekovače systému pumpa-dýza (PD/UIS/EUI)

Naše zariadenie nám dovoľuje ponúknuť Vám testovanie a kompletnú opravu PD vstrekovačov z osobných a nákladných vozidiel a pracovných strojov. Testovanie a opravy sú vykonávané podľa požiadaviek a pokynov výrobcov (Bosch, Delphi, Siemens VDO).

Proces opravy PD vstrekovačov Bosch(PD/UIS)

Test pred a po oprave sa vykonáva na stolici Bosch EPS 815 s nástavcom CAMBOX. Práve tento set nám dovoľuje precízne nastaviť správne hodnoty vstrekovača, obsahujúce dôležitú hodnotu BIP (začiatok vstrekovacej periódy). Proces opravy vstrekovača zahŕňa výmenu tesnení a rozprašovacej trysky. Zvyšné diely sú podrobené kontrole a ak je nutné sú vymenené za nové napr. pružina alebo kontrolný elektroventil.

Čerpadlá individuálneho vstrekovacieho systému značky Bosch (PLD/UPS)

Vďaka nástavcu CAMBOX môžeme vykonávať test a opravu čerpadiel individuálneho vstrekovacieho systému značky Bosch (PLD/UPS). Ich oprava spočíva vo výmene sady tesnení, vyčistení a v prípadnej výmene iných častí čerpadla, ako je elektromagnetický ventil , alebo element vytvárajúci vysoký tlak. Finálny test sa vykonáva na stolici Bosch EPS 815.

Naše nové zariadenie:

Testovanie vstrekovačov a čerpadiel

Máme k dispozícii pokrokové diagnostické a testovacie zariadenia
Súčasné vysokotlakové moderné palivové systémy vznetových motorov si vyžadujú aplikáciu pokrokových diagnostických zariadení. V snahe byť neustále schopní poskytovať kvalitné a komplexné služby v oblasti opráv dieselových motorov, resp. ich palivových sústav, sme vybavili náš servis najmodernejšou technológiou pre testovanie a kontrolu vstrekovačov a vysokotlakových čerpadiel od spoločnosti BOSCH  pod označením EPS 708.
Testovacia stanica EPS 708 patrí v súčasnosti k tomu najlepšiemu z portfólia profesionálnych diagnostických zariadení uplatňovaných pri kontrole a opravách vstrekovačov, ako aj čerpadiel moderného systému Common rail. Vďaka testovacej stolici sme schopní realizovať profesionálnu kontrolu technického stavu použitých alebo opravených vstrekovačov, ale aj čerpadiel výrobcov BOSCH, DELPHI, DENSO a CONTINENTAL (bývalý SIEMENS VDO).

(viac…)

Oprava a nastavenie

S našou modernou technikou sú možné opravy až na úroveň nového dielu
Oprava komponent common rail palivových systémov je podmienené použitím špičkovej meracej a kalibračnej techniky ako aj množstvom špeciálnych prípravkov. S našou modernou technikou Bosch a pomocou nastavovacej techniky 3 stupňa sú možné opravy až na úroveň nového dielu. To znamená, že opravený (repasovaný) diel má rovnakú životnosť a vlastnosti ako diel nový.
V tomto prípade sú vymenené všetky časti komponenty, ktoré podliehajú opotrebeniu. Po následnom nastavení a kalibrácii slúži opravený diel rovnako ako nový. Naši technici absolvujú pravidelné školenia v Nemecku pre opravy a nastavovanie, neustále modernizovaných vstrekovacích systémov dieselových motorov.  

(viac…)

Predaj náhradných dielov

Veľa sortimentu je skladom a dodávka je väčšinou do 24h
Vážení zákazníci, v prípade vášho záujmu ponúkame na predaj náhradné diely pre solenoidové vstrekovače, ako aj vysokotlakové palivové čerpadlá renomovaných výrobcov BOSH, DELPHI, DENSO, SIEMENS, ZEXEL. Zákazníkom ponúkame výhradne iba originálne diely. Veľa sortimentu je skladom a dodávka je väčšinou do 24h. Neváhajte nás kontaktovať.
Pre vaše pohodlie pri nákupe náhradných dielov a ďalších komponent moderných palivových systémov vznetových motorov sme pre vás pripravili elektronický obchod, v ktorom nakúpite požadované komponenty s pohodlia domova. V prípade že v ňom požadovaný diel nenájdete, neváhajte nás kontaktovať.

Cenník služieb

Pozrite si cenník našich služieb servisu vstrekovačov a čerpadiel

Pre veľkoobchodné zľavy (autoservisy), nás prosím kontaktujte: 0918 737 593

Vstrekovače common rail

Kontrola na stolici vstrekovače Common rail

Typ Cena
Bosch  24 EUR
Bosch Piezo 25 EUR
Delphi  24 EUR
Continental VDO  24 EUR
Denso  24 EUR

Kontrola zahŕňa: čistenie ultrazvukom, preplach vstrekovača, samotný test na stolici + protokol

Kompletná kontrola obsahujúca: rozobratie, vizuálnu verifikáciu, ultrazvukové čistenie jednotlivých komponentov, výmenu tesnení, poskladanie a test na skúšobnom stave. Iba po takejto kontrole máte istotu o stave vstrekovača a zároveň je vstrekovač kompletne vyčistený a pretesnený 40,00 EUR bez DPH (48,00 EUR s DPH)

TESTOVANIE – ZADARMO (pri oprave komponentu)

V PRÍPADE ROZHODNUTIA ZÁKAZNÍKA O OPRAVE KOMPONENTU IHNEĎ PO TESTOVANÍ, NEÚČTUJE SA POPLATOK ZA TEST KOMONENTU. (TZN. ZÁKAZNÍK PLATÍ IBA OPRAVU)

Čerpadlá CR

Kontrola na stolici (Bosch, Delphi, VDO, Denso)

Typ Cena
Bosch  130 EUR
Delphi 130 EUR
Denso  130 EUR
Continental VDO  130 EUR
  • Kompletná kontrola common rail čerpadla obsahuje čiastočné rozobratie, mechanickú vizuálnu kontrolu, vyčistenie ultrazvukom, zloženie a test na skúšobnej stolici (získate istotu o stave čerpadla)
  • K cene kontroly je potrebné pripočítať cenu tesnení a gufier, ktoré nie je možné po demontáži opätovne použiť

Vstrekovače PD

Úkon Cena
Kontrola na stolici vstrekovače PD (pumpe duse) (osobné) 30 EUR
Kontrola na stolici vstrekovače PD (pumpe duse) (nákladné)  35 EUR

(viac…)