Testovanie vstrekovačov a čerpadiel

Máme k dispozícii pokrokové diagnostické a testovacie zariadenia
Súčasné vysokotlakové moderné palivové systémy vznetových motorov si vyžadujú aplikáciu pokrokových diagnostických zariadení. V snahe byť neustále schopní poskytovať kvalitné a komplexné služby v oblasti opráv dieselových motorov, resp. ich palivových sústav, sme vybavili náš servis najmodernejšou technológiou pre testovanie a kontrolu vstrekovačov a vysokotlakových čerpadiel od spoločnosti BOSCH  pod označením EPS 708.
Testovacia stanica EPS 708 patrí v súčasnosti k tomu najlepšiemu z portfólia profesionálnych diagnostických zariadení uplatňovaných pri kontrole a opravách vstrekovačov, ako aj čerpadiel moderného systému Common rail. Vďaka testovacej stolici sme schopní realizovať profesionálnu kontrolu technického stavu použitých alebo opravených vstrekovačov, ale aj čerpadiel výrobcov BOSCH, DELPHI, DENSO a CONTINENTAL (bývalý SIEMENS VDO).

(viac…)

Oprava a nastavenie

S našou modernou technikou sú možné opravy až na úroveň nového dielu
Oprava komponent common rail palivových systémov je podmienené použitím špičkovej meracej a kalibračnej techniky ako aj množstvom špeciálnych prípravkov. S našou modernou technikou Bosch a pomocou nastavovacej techniky 3 stupňa sú možné opravy až na úroveň nového dielu. To znamená, že opravený (repasovaný) diel má rovnakú životnosť a vlastnosti ako diel nový.
V tomto prípade sú vymenené všetky časti komponenty, ktoré podliehajú opotrebeniu. Po následnom nastavení a kalibrácii slúži opravený diel rovnako ako nový. Naši technici absolvujú pravidelné školenia v Nemecku pre opravy a nastavovanie, neustále modernizovaných vstrekovacích systémov dieselových motorov.  

(viac…)

Predaj náhradných dielov

Veľa sortimentu je skladom a dodávka je väčšinou do 24h
Vážení zákazníci, v prípade vášho záujmu ponúkame na predaj náhradné diely pre solenoidové vstrekovače, ako aj vysokotlakové palivové čerpadlá renomovaných výrobcov BOSH, DELPHI, DENSO, SIEMENS, ZEXEL. Zákazníkom ponúkame výhradne iba originálne diely. Veľa sortimentu je skladom a dodávka je väčšinou do 24h. Neváhajte nás kontaktovať.
Pre vaše pohodlie pri nákupe náhradných dielov a ďalších komponent moderných palivových systémov vznetových motorov sme pre vás pripravili elektronický obchod, v ktorom nakúpite požadované komponenty s pohodlia domova. V prípade že v ňom požadovaný diel nenájdete, neváhajte nás kontaktovať.

Cenník služieb

Pozrite si cenník našich služieb servisu vstrekovačov a čerpadiel

Cenník opravy vstrekovačov

Vstrekovače common rail

Úkon Cena
Testovanie vstrekovača Bosch CR magnet  17 EUR
Testovanie vstrekovača Bosch CR piezo 22 EUR
Oprava vstrekovača Bosch stupeň 1  30 EUR
Oprava vstrekovača Bosch stupeň 2  45 EUR
Oprava vstrekovača Bosch stupeň 3  95 EUR
Testovanie BOSCH CP1  60 EUR
Testovanie BOSCH CP3  80 EUR
Testovanie vstrekovača Delphi CR magnet  17 EUR
Oprava CR vstrekovača DELPHI  60 EUR
Oprava Common rail Delphi  120 EUR
Test CR vstrekovača (magnet) Denso  20 EUR
Test CR vstrekovača (piezo) Siemens VDO (Continetal)  20 EUR

Ceny sú bez DPH.

(viac…)